تاثیرات شگفت‌انگیز فعال سازی 12 رشته دی ان ای

فعال سازی 12 رشته DNA

فعال‌سازی تمام 12 رشته ( 6 زوج مارپیچی ) می‌تواند تاثیرات شگفت انگیزی در بر داشته باشد و ارزش درمانی فوق العاده‌ای در بر دارد. فعال سازی 12 رشته DNA در حقیقت فعال‌سازی زوج مارپیچی موجود در جهان فیزیکی و سه بعدی ما و 5 زوج دیگر (که به دلیل سطح ارتعاش متفاوتی که دارند، با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نمی‌باشند) است.

فعال سازی تمام 12 رشته( 6 زوج مارپیچی) می تواند ارزش درمانی شگرفی داشته باشد

همه ما از جفت مارپیچی که بسادگی در دنیای سه بعدی قابل مشاهده است آگاه هستیم. بهر حال پنج زوج مارپیچی دیگر در این دنیا غیر قابل مشاهده است و فقط در یک جهان 4 بعدی قابل مشاهده است.

این 10 رشته اضافی( 5 زوج) با توسعه روحی ما قابل استفاده خواهند بود و از این رو اخیرا در مجامع علمی و متافیزیکی بحث داغی در خصوص فعال سازی آنها درگرفته است.

با استفاده از این موج بسیار قوی شما قادر به فعال سازی قدرت نهفته ای خواهید شد که در تمامی 12 رشته دی ان ای شما قرار دارد.

فعال سازی 12 رشته DNA
فعال سازی 12 رشته DNA

این شما را قادر می سازد که شرایط حال خود را دگرگون ساخته و آینده خود را نه تنها در قلمرو فیزیکی بلکه در قلمرو متافیزیکی خلق کنید. بطور حتم این حقیقت دارد که روی هر چیزی که تمرکز کنیم، دنیای ما را می سازد. بنابراین، تمرکز روی یک دنیای قدرتمند همیشه بهترین انتخاب است.

اغلب ما در میابیم که فاقد یک نقشه برای تغییر حال و یا آینده خود هستیم. کد درون دی ان ای هم از نظر فیزیکی و هم از نظر متافیزیکی یک بخش خیلی ابتدایی از هر تغییر ملموس که می توانیم انجام دهیم؛ می باشد.

بنابراین با فعال سازی تمامی دی ان ای، هر دو بخش قابل مشاهده و غیر قابل مشاهده، ما می توانیم حقیقتا زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهیم.

اگر شما این متن را مطالعه می کنید، بنظر ما شما از قبل دارای دانش پیشرفته در مورد این مبحث هستید ولی در زمینه مفاهیم عملی فعال سازی 12 رشته دی ان ای خود دارای اطلاعات ابتدایی هستید.

این موج یک روش ساده ولی بسیار قدرتمند فراهم می کند که شما می توانید 12 رشته دی ان ای خود را فعال کنید. شما می توانید زندگی خود را در دست گرفته و آینده خود را خلق کنید. یکی از مزایای فعال سازی 12 رشته دی ان ای پیشرفت دیدگاهها، سلامت، ظاهر، و بالا رفتن درصد موفقیت شما در بسیاری از فعالیتهای فیزیکی و روحانی خود خواهد بود.

این ساده تر از چیزی است که شما فکر می کنید، شما یک “شما”ی جدید را خواهید دید که در موردش حس بسیار خوبی دارید!!!

شما می توانید همه این مزایای شگرف را فقط با پرداخت قیمت پایینی بدست آورید. به سادگی به مدت سه هفته هر شب پس از رفتن به بستر به این موج گوش کنید و شاهد تغییرات شگرف در زندگی خود باشید. شما احساس می کنید بسیار قویتر و بیشتر در ارتباط با خود واقعیتان بوده و حقیقتا در میابید که اهداف شما در دسترستان هستند.

جالب است بدانید که این تکنیک روی اشخاص حرفه ای، بازیگران هالیوود و مردمی مثل شما که آماده برای تغییر مثبت از همین الان می باشند اجرا شده و جواب داده است!

گوش دادن به این موج در هنگام رفتن به بستر تنها کاری است که باید انجام دهید. جالب است بدانید که تلقینات خودبخود وارد ذهن خواهند شد حتی اگر شما به زبان انگلیسی هم آشنایی نداشته باشید باز هم تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت چون در سطحی پایینتر از آستانه هشیاری و خودآگاه شما عمل نموده و بصورت ناخودآگاه وارد ذهن شما می گردد. صدای آرام موزیک و صدای ساحل دریا و صدای تلقینات زیرآستانه ای و امواج مغزی در کنار یکدیگر تحول شگرفی را برای شما رقم خواهد زد! حال زمان این است که این محصول استثنایی را در سبد خرید خود داشته باشید، عجله کنید که فرصتها همیشه زودگذر هستند!

علم امروزه طرح اولیه دو رشته اولیه دی ان ای را یافته است؛ این زوج رشته مارپیچی است که بلوکهای سازنده حیات هست. خیلی از مردم باور دارند که 5 زوج رشته مارپیچی دیگر هم هستند که در کل 12 رشته دی ان ای را تشکیل می دهند. اولین زوج مارپیچی فیزیکی بوده و 5 زوج مارپیچی دیگر فیزیکی نیستند.

  • اولین زوج مارپیچی ژنتیک ما را اداره می کند. خیلی از شرایط سلامت ما از قبل توسط این زوج مارپیچی مهیا شده است. همچنین مشخص گردیده است که این زوج مارپیچی گذران عمر و متابولیسم طبیعی ما را کنترل می کند.
  • زوج مارپیچی دوم بدن هیجانی ما را اداره می کند. هیجانات رفتارها، عکس العملها و احساسات ما را تعیین می کنند. این زوج مارپیچی دوم در خصوص شخصیت ما نقش مهمی را ایفا می کنند، مواردی از قبیل برونگرایی یا درونگرایی.
  • زوج مارپیچی سوم بدن ذهنی ما را اداره می کند. این زوج مارپیچی عادتهای خوشبینانه یا بدبینانه ما را تعیین می کند. همچنین روال تفکر ما، بعنوان مثال اینکه ما منطقی یا ادراکی فکر می کنیم.  
  • زوج مارپیچی چهارم روح ما را کنترل می کند. این زوج مارپیچی چهارم سرنوشت روح ما را در طول زندگی تعیین می کند. کارما در این زوج مارپیچی حرفهای زیادی برای گفتن دارد!
  • زوج مارپیچی پنجم زنجیره روحی ما را کنترل نموده و حرکت و زمانبندی روحهای مشخص به درون یک زنجیره روحی را کنترل می کند و به آنها امکان جستجو و یافتن یکدیگر را می دهد
  • زوج مارپیچی ششم همه آنچه که آفریده شده است اداره می کند

با توجه به توضیحات فوق لزوم فعال سازی کل 12 رشته دی ان ای برای بهره برداری از کل ظرفیتهای ما آشکار می گردد. در بخش بعدی توضیحات جامعتری در این خصوص داده می شود.

امواج مغزی چیست و چه کاربردی دارد و چگونه می‌توانیم از آن استفاده کنیم؟

مزایای فعال سازی رشته های اضافی دی ان ای:

فعال سازی 12 رشته دی ان ای حقیقتا بسیار هیجان انگیز و فوق العاده است. مطمئن هستیم که شما شرایط، رفتارها، هیجانات، و احساساتی دارید که در زندگی شما نقش مثبتی ایفا نمی کنند. این دقیقا جایی است که فعال سازی 12 رشته دی ان ای نقش بزرگی ایفا می کند. شما می توانید بطرز چشمگیری الگوهای رفتاری، هیجانات، سلامتی، قدرت شفا، و زندگی خودرا به سادگی با فعال سازی 12 رشته دی ان ای تغییر داده و بهبود بخشید.

به کمک این محصول شما از بسیاری از این عادات بد رهایی یافته و به سوی استفاده از تمامی قوای انسانی خود پیش خواهید رفت.

این موج زوج مارپیچی اول را بگونه ای برنامه ریزی خواهد کرد که متابولیسم شما به شرایط ایده آل برگشته و همچنین روند گذران عمر شما را کند می کند؛ همان چیزی که به نام سن و سال می شناسید. در اغلب موارد استرس و عوامل منفی می توانند روند گذران عمر شما را تحت تاثیر قرار داده و پیری زودرس را به همراه بیاورند. این موج روند گذران عمر را به شرایط طبیعی برمی گرداند.

این موج زوج مارپیچی دوم را بگونه ای برنامه ریزی می کند که شخصیت شما تغییرات مثبت یافته و این تغییرات در رفتارها و احساسات شما منعکس شود. همچنین شخصیت واقعی شما را شکل می دهد و به شما اجازه می دهد که  خصلتهای برونگرایی و درونگرایی را به نفع خود استفاده نمایید.

این موج زوج مارپیچی سوم شما را برنامه ریزی نموده و عادتهای ذهنی شما را به سمت مثبت اندیشی و رهایی از الگوهای ذهنی تغییر می دهد. همچنین روال تفکر شما را بطرز چشمگیری تغییر داده و شما می توانید بطور همزمان منطقی و ادراکی بیندیشید که قدرت اندیشه شما را چندین برابر خواهد نمود

این موج زوج مارپیچی چهارم شما را برنامه ریزی نموده و شما از روالهای فکری خود بنفع خود بهره برداری خواهید نمود. همه ما بطرزی متفاوت با دیگران می اندیشیم، که کاملا منحصر بفرد و یکتاست. این موج به شما امکان بهره برداری از روالهای طبیعی قدرتمند ذهن را خواهد داد که عموما در حالت عادی مسدود شده اند.

این موج زوج مارپیچی پنجم شما را برنامه ریزی نموده و آنگاه روح شما قادر به ارتباط با ارواح دیگر – که شما عازم دیدار و ارتباط با آنها هستید – خواهد گردید. شما افرادی را برای دلایل خاص ملاقات نموده و آنها می توانند تاثیری بسیار شگرف و قدرتمند در زندگی شما بجای گذارند.

این موج با برنامه ریزی آخرین زوج مارپیچ که تمامی بخش الهی شما را اداره می کند، به شما امکان دسترسی به خود روحانی واقعی تان را می دهد. با فعال سازی زوج مارپیچی ششم روشن بینی بدنبال خواهد آمد.

این محصول برای اولین بار در کشور و انحصارا در سایت خود برتر عرضه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *