سلام به اعضای عزیز خود برتر

در این که گذشته ما و آنچه که هستیم را خود ساخته ایم و آنچه را که در آینده خواهیم بود خود می سازیم شکی نیست. حتی به وضوح می شه دید دو خواهر یا برادر دوقلویی که در یک کشور، در یک شهر، در یک خانواده و در یک مدرسه رشد کرده اند و حتی والدین آن ها تمام سعی خودشان را کرده اند که بین این دو در تربیت کوچک ترین تفاوتی قائل نشوند، اکنون می بینیم تفاوت زیادی در موفقیت در جنبه های زندگی این دو نفر وجود دارد.
یکی از دلایلی که افراد از آموزش ها و دوره های موفقیت نتیجه نمی گیرند، غیر استاندارد بودن و حتی واقعی بودن برخی آموزش هاست. بعضی از آموزش ها می توانند بدیهیاتی غیر کاربردی و زیبا و سرگرم کننده باشند. در بعضی از آن ها حتی طرف آنقدر باور می کند که کوچکترین دستاورد های زندگیش را از آن پس مدیون آن آموزش می داند. مثلا تا دیروز زندگی معمولی داشته و امروزم همینطور فقط بعد از آموزش قانون جذب هر اتفاقی که به دست آورد رو می گوید جذب کرده است و آن دوره رو فوق العاده می داند در حالی که زندگی این شخص عملا تغییر نکرده! و به شخص تلقین شده که موفق شده یا داره موفق میشه! یک توهم!

چشم انداز مجموعه خود برتر

مجموعه آموزشی خود برتر در این وبسایت ضمن آموزش های رایگان بیشمار با ارائه دوره ها و محصولات آموزشی واقعی، استاندارد و کاربردی در زمینه های موفقیت، علوم ذهنی، NLP، کوچینگ و متافیزیک به افراد کمک می کند تا خود را باور کرده، توانایی های خود را افزایش داده، تا در طی حیات خود، رویا ها و آرزو های خود را عملی کنند. یا به رویاها و آرزوهای خود دست یابند

در حقیقت خود برتر جایی هست که هر کسی با دیدن آموزش های علمی و موثر آن می تواند زندگی خود را بهتر کند. به امید این که دنیا را به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل کنیم.

استاد علیرضا همتی کیست؟

استاد علیرضا همتی

– مستر ترینر NLP
– تنها نماینده انجمن NLP آمریکا در ایران
عضو اتحادیه هیپنوتراپی و ان ال پی آمریکا و جز نفرات برتر جهان
– سابقه همکاری با مطرح‌ترین مدرسان جهان از قبیل جوویتالی، استیو جی جونز و …
– مبتکر دوره های کوتاه مدت و کاربردی با رویکرد ( ان ال پی ) در همه زمینه های مورد نیاز برای اولین بار در کشور
– مبتکر دوره های کاربردی خاص سازمانها، کسب و کارها و افراد و خانواده های مختلف با رویکرد تمرکز بر حل مساله
– نگاریش بیش از ۴ جلد و ترجمه ۶ جلد کتاب
– نگارش بیش از صد مقاله اموزشی
– مشاور و مربی شماری از غول های اقتصادی کشور